Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Drogowle – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł112,10 m² 3 113,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 033 m²

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy piękną działkę o powierzchni 10 033 m , zabudowaną domem z 2008 roku o powierzchni użytkowej 97,84.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem

Bieliny(Drogowle + 18 km)

889 000 zł167 m² 5 323,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 121 m²

Promocja Ceny! Przestronny dom dla rodziny z dużym Z ielonym i zagospodarowanym terenem, na działce o powierzchni 2120 m2. Dom jest z 2014r. w pełni do zamieszkania. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Marzysz

Marzysz(Drogowle + 22 km)

1 489 000 zł136,14 m² 10 937,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 073 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: marzysz, gmina Daleszyce Powierzchnia użytkowa budynku: 136,14 m Powierzchnia działki: 0,3073 ha Budynek Dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Sielec

Sielec(Drogowle + 20 km)

349 000 zł75 m² 4 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom z antresolą Sielec, 2,8 km od Staszowa Nowoczesna architektura | Antresola | Blisko Staszowa Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Śladków Mały

Śladków Mały(Drogowle + 22 km)

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Nowa niższa cena Na sprzedaż 2-kondygnacyjny budynek mieszkalny o pow. 220 m2 (pow. uż. 208 m2), usytuowany na działce o pow. 1772 m2 w m. Śladków Mały, gm. Chmielnik. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Radlin

Radlin(Drogowle + 25 km)

595 000 zł171,15 m² 3 476,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z przestronnym układem pomieszczeń idealny dla rodziny! Szukasz komfortowego, funkcjonalnego domu w spokojnej okolicy? Ten dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Staszów

Staszów(Drogowle + 19 km)

460 000 zł216,80 m² 2 121,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Prezentuje na przedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym 216,8 m Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 216,8 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Koniemłoty

Koniemłoty(Drogowle + 22 km)

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z potencjałem aranżacyjnym w atrakcyjnej lokalizacji | Koniemłoty, gm. Staszów. Wiatrołap | korytarz | 3 pokoje | kuchnia Cena: 239 000 zł Powierzchnia użytkowa: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Radlin

Radlin(Drogowle + 25 km)

715 000 zł171,15 m² 4 177,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lisów

Lisów(Drogowle + 23 km)

290 000 zł293,20 m² 989,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

| dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Daleszyce

Daleszyce(Drogowle + 18 km)

450 000 zł113,82 m² 3 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| na sprzedaż murowany, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, w trakcie budowy (stan surowy otwarty - budowa rozpoczęła się w 2011 roku), o pow. użytkowej 113,82 m2,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij